Yahudi Büyüsü

Yahudi Büyüsü Nedir?
Bu büyünün 2000 senelık bir tarihi bulunmaktadır. Güçlü bir tesire sahip olan kara büyü katagorisinde yer almaktadır. Bu büyünün yapımında sarfedilen dil İbranice olmasından dolayı. Kesinlikle İbranice dile tam manasıyla hakim olmak gerekmektedir. Fakat yalnızca İbranice dile hakim olmak. Yahudi büyüsünün yapımı amacıyla tesirli olmayıp. Bunun yanı sırada Yahudi olmak gerekmektedir.

Yahudi büyüsü çoğu emel amacıyla uygulanabilirken, bu büyünün yapımında ki asıl gaye ise birbirlerinden ayrılan çiftleri. Sevgilileri ya da eşleri birleştirebilmektir. Bunun yanı sırada tekrar bu büyü oluşturulan şahsa sayısız bir başarı sağladığı gibi. Bunu yanı sırada tam tersi tesir yaparak bireyin kısmetini ve rızkını kapatıp. Psikolojisini bozma standardına kadar getirebilmektedir. Hatta bu büyü Ölüm büyüsü kadar tesirli bir büyü olup. Büyü oluşturulan bireyi ölüme kadar götürebilmektedir. Bu nedenden dolayı de Yahudi büyüsü, Papaz büyüsü ismi verdiği. Tekrar kara büyü kategorisinde yer alan büyüden dahi daha tesirli bulunduğu denilmektedir.

Yahudi büyüsünün de başka çoğu büyü gibi değişik değişik metotları bulunmaktadır. Bunun sebebi ise büyüyü yapmakta olan Yahudi büyücülerin büyünün yapımında yardımına başvurduğu enerji aleminden gelen Yahudi cinlerin büyü amacıyla isteklerinden dolayıdır. Her Yahudi büyücünün Yahudi büyüsünün yapımında yardımına başvurduğu kendisine has cinleri bulunmaktadır.   Bu yapım amacıyla Yahudi büyüsünün tesiri altına girmesini istediğimiz bireyin ya da bireylerin anne ismi, baba ismi, bireyin ya da bireylerin doğum tarihleri (gün, ay ve sene şeklinde). Kişinin ya da bireylerin kendilerine ait olan rastgele bir şahıssel eşyası (tarağı olur, tırnak makası olur, vs). Yine bireyin vücudundan alınmış bir parça (saç teli olur, deri parçası olur, tırnak olur, vs) gerekmektedir. Hem de büyü yapılacak olan şahıs ya da şahıslara ait olan 2 adet fotoğraf gerekmektedir.

Yahudi Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır

İkinci ve son adımda ise bu resimlerden çocukluk fotoğrafı. Olanına şahsın vücudundan alınan bir parça bağlanırken. Güncel durumu olan resmine ise bireyin kullandığı şahıssel eşyası bağlanmaktadır. Her iki fotoğrafta 3 gün ara geçmesi koşulu ile çocukluk olanı incir ağacı altında gece saat 3’de yakılırken. Hüncel durumu fotoğrafı ise 3 gün sonra tekrar gece saat 3’de  Uygulama bittikten sonra. Büyünün tam olarak tutması amacıyla en az 7 gün geçmesi gerekirken, maksimum 21 güne kadar da çıkabilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın