Soğutma Duası Kimler Amacıyla Kullanılır

Soğutma Duası Yapmak
Hayatta her şey insanların istediği gibi yolunda gitmez. Karşılaşılan problemler karşısında bazı durumlarda ne yapacağımızı bilemeyiz. Çözümünü bilemediğimiz bu problemler ise bizi karamsarlığa götürür. Sonucunda da kendimizi çok yorarız. Sevdiğiniz ve çok özel hisler hissettiğiniz biri var ancak sizinle ilgilenmiyor. Yaradan bizi isteklerimiz ile ilgili özgür kılmıştır.
Soğutma Duasının Amacı
Bir bireyin size ileri ki sürete zarar vereceğini düşünüyorsanız süre kaybetmeden duasını yaptırın. Düşmanınızı sizden uzak tutun. Etrafımızda her vakit iyi insanlar olsun isteriz. Ancak kötü niyetli insanlarda gerektiğince fazladır.

Bu insanlar hiç kimsenin mutlu, huzurlu, sıhhatli ve bol kazançlı olmasını istemezler. Kötü niyetli insanları etrafımızdan uzaklaştırmak amacıyla tek çözüm duadır. Duanın yapıldığını, yapan ve yaptıran şahıstan başka biri bilmez ya da anlamaz. Ailesini ya da kendisini rahatsız eden bireylerin varlıkları,
İstemediği bir evliliğin önüne geçilebilmesi,
İş hayatında ya da akraba ilişkilerinde kendine zarar verebilme potansiyeline sahip insanlara karşı,
Kişisel karakteri zayıf birinin yakın çevresinden uzaklaşması,
Soğutma Duası Zararları Var Mıdır?
Soğutma duasını ya da başka duaları gerçekleştirme hiçte basit değildir. Senelerdir yaptığım bu dua ve engin tecrübelerim yardımıyla sizi amacınıza ulaştırmak tek hedefimdir. İki bireyi birbirinden soğutmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Size zarar gelmeden en kısa sürete duayı neticelendiriyorum. İstemediğiniz haller ortadan kalkıyor ve daha rahat soluk alıyorsunuz.

Soğutma İçin Doğru Adres

Dua yaptırmadan evvelce çok ilgili düşünülmelidir. Dua ardından sevinen doğrultu siz olurken bir de üzülen doğrultu olacaktır. Bu yüzden her detay hesaplanmalıdır. Belki de gereksiniminiz dua değildir. Gelin birlikte düşünelim. Günün hangi saati olursa olsun, dua yaptırmaya karar verilennizde tesirleşim numaramdan bana ulaşın. En doğru ve en kısa yol nedir birlikte karar verelim. Yaptığım işler yapacağım işlerin garantisidir.

Soğutma Duası Nasıl Yapılır?
Yanınızda olmasını istemediğiniz şahıslar amacıyla kullanabileceğiniz dua medyum Saliha hocanın doğuştan gelen yeneteği ile daha da tesirli olmaktadır. Böylece size rahatsızlık veren bir türlü kurtulamadığınız şahıslar amacıyla yardım alarak soğutma tesiri ile kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Soğutma Duası Kimler amacıyla Kullanılır
Hem de medyum Saliha hocanın tesir tesiri çok büyük bulunduğu amacıyla bu şahıs sizin yakınınızda olmasa bile dua kısa sürede tesir eder ve şahıs sizden soğuyarak sizinle uğraşmayı bırakır.

Soğutma Duası Tarifi

Medyum Saliha hoca bu husus ile ilgili talep ettikleri duaların yanıtını bulamayan bireylerin bu özelliklere ilgi etmediği amacıyla dualarının kabul olmadıklarını belirtmektedir.

Bu noktada medyum Saliha hoca ritüel eksik yapıldığı takdirde kalan yerden devam edilmeyeceğini aksine ritüelin sil baştan yinedan yine edilmesi gerekliliğini belirtmektedir.

Enerji ve aura alanının pozitif yüklü olmasını gerekliliğini de belirtmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın