Köpek Gibi Aşık Etme Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü, Aşksız bir yaşam kuşkusuz düşünülemez. Birini sevmek dünyanın en kusursuz duygularındandır. Sevdiğimiz insanın da bizi ölesiye sevmesini ister; bunun amacıyla ne lüzumiyorsa yaparız. Elimizdeki imkanlarla bunu yapamıyorsak dinen yapılmaması lüzumse de aşkımıza kavuşmak amacıyla büyüden yararlanırız.

Sadece 1 defa doğum yapmış bir köpeğin kılı kullanılarak oluşturulan bu büyü aşkı sağlamlaştırmak adına oluşturulan büyülerdendir.  Elbette her aşk büyüsündeki sendromlara benzer bulguları bu büyüde de görebiliriz. Fakat lüzum yapılışının zorluğu lüzumse tesirinin çok daha kuvvetli olması göz önüne alınırsa büyü kuvvetli aşk büyüleri arasında yer alır. Büyüye maruz kalan kişide tutma olsılığı yoktur. Bu amaçla parasal külfeti de başka aşk büyülerine oranla biraz daha yüksek olacaktır.

Bu Büyü Nasıl Yapılır?
Köpek gibi aşık etme büyüsünün dilenen bütün malzemeler kusursuz bir şekilde sağlandığında tesiri kısa vakitde görülür.

Büyü yapılacak bireyin ve yaptıran bireyin fotoğrafı büyü amacıyla dilenen materyallerin başında gelir. Kişilerin fotoğraflarına bakılarak okunan tılsımlı sözcükler ve dualar tesir vakitcini hızlandıracaktır.
Yine dilenen malzemeler arasında saç, tırnak, büyü amacıyla birtakım bitkiler ve büyü tesirinde olacak bireyin şahsi eşyaları istenir.
Çalışmaya karar verdiğiniz medyum büyüyü yapar iken mumlar ve aynalardan yararlanır. Öteki alemden varlıklarla iletişime geçebilmek amacıyla karanlık bir bölge şarttır. Bunun yanısıra yere ya da bir kâğıda çizilen semboller de onları çağırmak amacıyla mühim bir faktördür.
Aşk büyülerinin birtakımlarında medyum lüzumlu tılsım ve duaları kendisi okurken; birtakımlarında ise büyü yaptıran şahsa de dua ve tılsımlı sözcükler verebilir. Bu büyünün zorluğuna, hadise örgüsüne göre değişiklık gösteren bir faktördür.
Seçtiğiniz hocayla çalışmaya başlamadan evvelce yaşanan her şeyi en ince ayrıntısına kadar anlatmanız lüzumir. Hoca bu sayede sizin amacıyla hangi programlamayı yapacağına daha rahat karar verebilir.

Bu Büyü Kimlere Yapılır?
Büyü sadece karşılık alamayan aşıklar amacıyla değil, evli olan fakat eski muhabbeti kalmamış şahıslar amacıyla de kullanılabilir. Aynı şekilde sevgilerinin daha kuvvetli olmasını isteyen sevgililer de bu büyüden yararlanabilirler. Büyünün kadına ve erkeğe yapılış biçimi birbirinden değişik olacaktır.

Büyünün Bulguları
Aşk büyüleri ile benzer bulguları en tesirli köpek gibi aşık etme büyüsü amacıyla de görmek olasıdür.  Bulguları şu şekilde sıralayabiliriz:

Büyü tesirindeki erkek yaptıranı görmek amacıyla canını tehlikeye atacak derecede âşık olur. Kadın ise erkeğe olan aşkı büyüse de sıradan yaşamına devam eder.
Erkek Kendi ailesinden, varsa kız arkadaşından hem de çocuklarından bile onun amacıyla vazgeçebilir.
Kişide halsizlik, mide bulantıları, baş ağrıları gibi genellikle pek çok büyüde görülen sendromlara rastlanır.
Aşırı hiddet durumu, dini olguların yakınında olamaması büyü bulgularındendir.
Büyü Ne Kadar Sürede Tutar?
En tesirli aşk büyüsü denilince akla gelen bu büyüde tutma vakitci cinsiyete göre değişiklık gösterir. Kadın ve erkeklerde değişik vakitlerde tutan büyünün kadınlarda tutma vakitci aşağı yukarı olarak 28 gündür. Bunun nedeninin kadınların daha kuvvetli bir duruşa sahip olması bulunduğu düşünülüyor. Kuvvetle muhtemel büyü tesirine çok süratli giremezler. Erkeklerde ise bu vakit aşağı yukarı 11 gün kadar kısadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın