Kara büyü etkileri nelerdir?

Kara Büyü Nedir
Antik çağlardan beri zarar verme niyeti ile oluşturulan kara büyüler gelmiş prosedürüş en güçlü büyüler arasında yer alırlar. Kara büyü nedir diye soranların aradıkları bütün yanıtları alacakları bu yazımızda büyünün en saklı sırlarına değineceğiz.

Kara büyüler, kökeni antik çağlara dayanan ve olağanüstü zararlar verebilen güçlü işlemlerdir. Hastalık salmak, psikolojik zararlar açmak ve daha çoğu hasar amacıyla yapılabilen kara büyüler, tesiri sebebiyle korkulan uygulamalardır. Eğer üzerinizde kara büyü olduğuna dair kuşkunuz olur ise muhakkak bir dakika bile beklemeden işini bilen bir medyumdan yardım almalısınız.

Antik Kara Büyüler ve Sırları
Büyüler, tesiri iyi niyetli ya da kötü niyetli olabilen spiritüel işlemlerdir. Ancak kara büyüler muhakkak iyi niyetler ile yapılamaz. Büyülerin gerçekleşmesinde sarfedilen enerjiler, kara büyülerde saflığını kaybederler. Bu enerjiler normal büyülerde ritüel prosedürü ile yönlendirilir ve büyünün niyetine hizmet eder.

Ancak kara büyülerin ritüeli ile yönlendirilen enerjiler kirletilir ve lanetli duruma gelir. Bu enerjiler kime yönlendirilirse o şahıs lanetlenir. Kara büyü yöntemleri ile iyi niyet büyüsü yapılmaya çalışılsa bile büyünün tesiri kötü olacaktır. Anlayacağınız üzere kara büyülerin iyi bir tesiri katiyen olmaz. Bu amaçla büyünün tesiri öneme alınmalı ve tedbirli olunmalıdır. Bu tedbiri derli toplu medyum bakımına giderek alabilirsiniz.

Kara Büyüler Tehlikeli Midir?
Kara büyü nedir diyenlerin en çok merak ettikleri husus büyünün tehlikeleridir. Sorulması gereken soru kara büyüler tehlikeli midir değildir. Sorulması gereken soru kara büyülerin tehlikeleri nelerdir olacak. Çünkü kara büyüler tehlikelidir, bilinmeyen şey ise bu tehlikenin ne olduğudur.

Kara büyü oluşturulan şahıslar psikolojik ve fiziksel zararlara maruz kalabileceği gibi ruhani hasarlar dahi alabilirler. Büyünün tesirindeki şahıslarin ömürleri sarsan olacağı gibi çevrelerindeki şahıslar de zarar görebilir. Kara büyüye maruz kalan insanlar öte alemsel kötü niyetli canlıların musallatından da mağdur olacağı gibi bir daha katiyen huzuru bulamazlar. Bu durumun tek çözümü ise işinin ehli bir medyumun kara büyü bozma prosedürü uygulamasıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın