İntikam Büyüsünün Etkileri

İntikam Büyüsünün Etkileri
İntikam Büyüsü, insanın duygularıyla meydana çıkan enerjiye yön verilerek meydana koyulan bir ilimdir. Sevgi ve sadakat gibi duygular, hiddet ve nefret gibi hislere kıyasla daha zayıftır ancak daha kalıcıdır. İntikam ve nefret duygusu daha kısa sürse de, iyi hislere kıyasla çok daha kuvvetli şekilde var olurlar. Bu yüzden intikam büyüsünün tesiri de korkunç duruma gelebilir.

Özellikle şayet intikam büyüsü yaptıran bireyin, bunu istemek amacıyla gerçek ve haklı bir sebebi varsa ve nefreti hat safhadaysa; Büyünün tesiri de buna bağlı olarak daha kuvvetli olacaktır. İntikam büyüsü yapılırken edilen niyetler, büyüyü yaptırmak isteyen bireyin amacıyladen gelmelidir. Bu gibi büyüler, sebepsiz yere yapıldıklarında etkili değildir.

İntikam Büyülerinin Kötü Etkileri
İntikam büyüsünün, isminden de anlaşılacağı üzere esasen iyi bir tesiri yoktur. Yani bütün tesiri kötü olması amacıyla yapılır. Fakat içlerinden birtakımları bulunmaktadır ki, insanın hayata dair bütün mutluluk ve umutlarını tüketebilir. Yine de bütün etkiler sabit değildir. İntikam büyüleri yapılırken, edilen niyetler büyünün nasıl devam edeceği konusu ile ilgili en belirleyici olanlarıdır.

Büyüyü yaptıran şahıs, büyü oluşturulan şahıs amacıyla birtakım niyetler eder. ”Hiçbir işi rast gitmesin, evsiz ve parasız kalsın.” gibi bu niyetler bireyin nefretini bastıracak şekildedir. Bunlar, süreci değiştirse de genelde intikam büyüsü oluşturulan şahıslar uyku bozukluğu, çok sık ve yineleyen kabuslar görme, takip ediliyor hissi hayata, yalnızlaşma gibi haller hayataktadırlar.

İntikam Büyüleri Nasıl Sonuçlanır?
Bir intikam büyüsünün netice bulması amacıyla, büyü oluşturulan bireyin, büyüyü yaptıran şahsa karşı işlediği suçtan ötürü aslında pişmanlık duyması gerekmektedir. Fakat fazlalıkla bireyin bunu fark etmesi, bundan ötürü pişman olması, özür dilemek istemedi gibi bir farkındalık edinmesi olası değildir. Bütün şunlar gerçekleşmediği sürece, büyü tesirlerini kusursuz olarak göstermeye devam edecektir.

İntikam büyüleri gerektiğince tehlikeli büyülerdir. İnancımızda bu tip büyülerin uygulanması yasaklanmıştır. Detaylı bilgi alabilmek ve bütün merak ettiklerinizi sormak amacıyla; Etkileşim alanında tespit edilen numaralardan hocamızı arayabilir ya da aratarak etkileşim kurabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın