Ceviz Büyüsü

Ceviz Büyüsü Nedir?
Ceviz büyüsü genelde habis emeller amacıyla tercih edilmektedir ve iki seven çifti ayırabilmek amacıyla kullanılmaktadır. Fakat bizler bu büyünün kötü bölümünü kullanmamanızı siz kıymetli okuyucularımıza tavsiye etmekteyiz. Ceviz büyüsü sevenleri birleştirme özelliği ile ak büyü kategorisinde yer alırken, ayırma gibi kötü emelleri nedeni ile de kara büyü kategorisinde de yer almaktadır. Ceviz büyüsünü her dinden, her medyum uygulayabilirken, bu büyünün ilmine vakıf olmayan bireylerin yapmaya kalkışması istenmeyen sonuçların meydana çıkmasına sebep olabilmektedir. Bu sebepten dolayı da muhakkak ceviz büyüsünün yapımına vakıf olan şahıslara bu büyü yaptırmanız sizin açınızdan en doğrusu olacaktır.

Ceviz Büyüsü Nasıl Yapılmaktadır?
Ceviz büyüsü, isminden de anlaşılacağı üzere ceviz ile oluşturulan bir büyü çeşididir.  Bizler ise bu yazımızda siz kıymetli okuyucularımıza ceviz büyüsünün ak büyü kategorisinde olan bölümünün yapımından bahsetmeye çalışacağız.

Ceviz büyüsü, gücü ve tesiri bir hayli çok olan bir büyü çeşididir. Uygulanan şahıs ya da şahıslari zamanlama olarak yavaş yavaş ama kalıcı bir biçimde tesiri altına almaktadır. Ceviz büyüsü eğer bu büyüye hakim olan bir şahıs doğrulusunda bulunup, bozulmadığı prosese oluşturulan şahıs ya da şahıslar üstünde ki tesirini mezara girene kadar göstermektedir.

Ceviz büyüsünde ilk evvelce birbirlerine sevgi güden, fakat çoğu sebepten dolayı bir türlü bir araya gelip evlenemeyen çiftlerin resimleri, annelerinin adları, babalarının isimleri, tekrar anne ve babalarının doğum tarihleri, çiftlerin kendi isimleri ve çiftlerin doğum tarihleri (gün, ay ve sene olacak şekilde) gibi bir grup şahıssel verileri lüzummektedir. İkinci olarak ise tekrar birleşmek isteyen çiftlere ait olan şahıssel eşyaları (toka, ayakkabı parçası, elbise parçası, çanta, cüzdan, gözlük, vs.) ve çiftlerin tenlerinden alınmış numune (vücut parçası, tırnak, saç teli ya da sakal teli, vs.) gibi materyaller ceviz büyüsü amacıyla lüzummektedir. Üçüncü olarak büyüyü uygulayacak olan medyumun ya da büyücünün ceviz büyüsü yapımını yapacağı mekan gayet sessiz, sakin ve normal insanların yaşamış bulunduğu ortamdan uzak bir yer olması lüzummektedir.

Dördüncü olarak ceviz büyüsü amacıyla en mühim lüzum olan şey çiftler amacıyla uygulanacağı amacıyla 2 adet taze yeni ceviz alınması lüzummektedir. Yine aynı alınan cevizin aynı ağacından da 2 adet ceviz dalı alınması lüzummektedir. Bunların yanısıra ise kırmızı soğan kabuğu ve sarımsak kabuğu, süt veren incir ağacı yaprağı ve sütü, kurumuş defne yaprağı da lüzummektedir. Beşinci olarak şahıslardan alınmış olan şahıssel fotoğraflarının boş bir bölüme tekrar şahıslardan alınan şahıssel verileri özel bir mürekkepli kalem ile işlenmelidir. Bu işlemler yapılırken de kurumuş defne yaprakları özel ritüel kasesi ortamında yakılmalıdır. Tabi ki bu esnada ceviz büyüsüne has olan birtakım tılsımlı sözcüklerde söylenmelidir.

Altıncı olarak çiftlerden alınmış olan şahıssel eşyaları ve tekrar vücutlarından alınan numune parça fotoğrafları üstüne yapıştırılmalıdır. Bu arada soğan ve sarımsak kabukları da ayrı bir özel metal ritüel kabı ortamında yakılıp, külleri incir ağacı sütü içerisine atılıp, karıştırmalıdır. Yedinci olarak çiftlerin fotoğrafları bu incir ağacı, soğan ve sarımsak karışımı olan sütün içerisine bırakılıp, 1 gün bekletilmelidir. Diğer gün fotoğraf incir ağacı sütü ortamından çıkarılıp, kurumaya alınmalıdır. Son etapta sırayla fotoğraflar ayrı ayrı ceviz ağacı yaprağı amacıylae, bir adet taze ceviz ile sarılmalıdır. Daha sonra her iki fotoğraf tek bir şekilde incir ağacı yaprağına sarıldıktan sonra, ceviz büyüsü beyaz bir parça kefen tipi beze sarılmalıdır. Sonuç olarak büyü sonuçlanmış olup, ortalama 15 gün ile 51 gün arasında tam olarak vazifesini yerine getirmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın