logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 10-17-2018
Saat: 22:16

Medyum Nehir Büyü Bozma Sabun Büyüsü Evlilik Büyüsü Kara Büyü Soğutma Büyüsü

bedava bakımi,bedava bakım yapan hoca,bedava bakım yapan medyum,bedava fal bakan medyum,bedava hoca
Site Map Contacts anasayfa


Üye Panelİ

Anket

  • Sitem Nasıl

   View Results

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Vefk

  reklam

  Sayaç ve Dost Sİteler

  En güncel Medyum
  Sitelerinizi en iyi Medyum
  

  KATEGORİLER

  Medyum Nehir
  Papaz Büyüsü,Papaz Büyüsü Çeşitleri,Büyü Bozma,Kısmet Kapama Büyüsü,Birleştirme Büyüsü,SabunBüyüsü,Evlilik Büyüsü,Kara Büyü,Soğutma Büyüsü,Gideni Geri Getirme Büyüsü,Canbar büyüsü,İki Kişiyi Bağlama Büyüsü,Aşk Büyüleri,Kaşık Büyüsü,Göz Bağlama Büyüsü,Kısmet Açma Büyüsü,Kendine Bağlama Büyüsü,Aşk Vekfi

  POPÜler YAZILAR

  SON YORUMLAR

  ARŞİVLER

  Home » Nehir iletişim
  yazarYazar: Medyum Nehir | tarihTarih: 17 Kasım 2017 / 12:31

  Medyum Nehir iletişim Medyum Nehir iletişim

  Medyum Nehir iletişim Medyum olmak sıradan bir meslek olmadığı gibi çok fazla bilgi deneyimi isteyen meslektir, birçok kişi medyum olmak için sanal ortamda yapılan araştırma veya okuduğu birkaç kitap ile yaptığı bilinmektedir.

  Aynı zamanda birçok kişinin bu mesleği çıkar amaçla hatta insanları kandırmak amacıyla yaptığıda bilinmektedir. Bu mesleği çıkar amaçlı yapan medyumlar herhangi bir konuda kendilerinden yardım talep eden kişileri türlü yalanlar ile kandırmaktadır. Bu yüzden özellikle sanal ortamda medyum arayışı içerisindeyseniz herhangi bir hoca ile iletişime geçmeden önce medyum hakkında mutlaka araştırma yapılması gerektiğini hatırlatalım.

  Spiritüalist anlayışa göre, medyumluk yeteneğine sahip olmak bir hüner değildir ve spiritüalist etik anlayışına göre, kişinin bu yeteneğini asla yanlış yollarda veya çıkar amacıyla kullanmaması gerekir.

  Medyum Nehir iletişim

  Zaten spiritüalistler ruhsal irtibat seanslarının çıkar sağlamak, geleceği öğrenmeye çalışmak veya vakit geçirmek amacıyla düzenlenmesi ve irtibat kurulan ruha bu tip soruların yöneltilmesi halinde seanstakileri ne gibi tehlikelerin beklediklerini bildiklerinden, böyle şeylere asla eğilim göstermezler. Bu tip seansları düzenleyenler deneysel spiritüalizm hakkında yeterince görgü, bilgi ve deneyime sahip olmadan bu işe kalkışanlardır ki, böyle kimselerin sonu genellikle obsesyon olayı ile, yani akıl hastanesine gidişle biter. Neo-spiritüalist terminolojide medyumluk yalnızca psişik duyarlı olmaktan ibaret değildir; “medyum”, medyumluk hakkında yeterince, görgü, bilgi ve deneyime sahip olmasının yanı sıra, medyumluğun gereklerini, vazifelerini, sorumluluklarını yeterince bilen ve uygulayan kimseye denir. Üstelik, medyumun gereken niteliklere sahip olması da yeterli değildir; o niteliklere medyumu transa sokan ve yönlendiren operatörün de sahip olması gerekir.

  Medyum Nehir iletişim

  Gsm 0535 488 20 13

  Maalesef!
  Yorumlara kapalıdır.