-

  
Kullanıcı : Şifre : Güvenlik :543664 Hatırla : Gizli :

  Medyum,Yıldızname,Tarot,Fal,Aşk,,Bağlama,Nazar,Vef Forum || Dualar
   Kuduriyye Duası ve Şerhi

MedyumNehir
[Genel sorumlu]Mesaj sayısı : 888
Giriş sayısı : 57
Konu puanı : 0  Toplam P : 0
Konuya Puan ver
Üye bilgileri
Kuduriyye Duası ve Şerhi

Her kim bu duayı ayın ilk günlerinde sıdk-i hulûs ve itikad-ı tam ile her ne muradı için okursa murâdı hâsıl ola. Ve dahî bir kimseyi kendine aşık etmek dilese, Cum'a günü salâ vaktinde kıbleye karşı taharet ve gusûl abdestiyle iki veyâ dört tkere okusa, kimin niyetine olursa olsun ol saat muhabbet ede ve kendini gaybede ve dahî avret (kadın), erkeğini sevse veya erkek, avretini (kadını) sevse bu duayı tatlı taam üzerine on kere okuyup mahbubuna (sevdiği kişiye) verse, Yusuf ile Züleyhâ gibi muhabbet eder. Ve dahi avret (kadın), (bu duayı) sürme üzerine okuyup gözüne çekerse, her kim görse can-u dilden (tüm kalbiyle) (kendisine) aşık ola.

Ve dahî bu duayı uzak yerden bir ademi (insanı) ister isen bir akarsu kenarında kırk bir kere okusa, ol murat eylediği kimse acele gelir. Ve dahî bir mum üzerine okuyup bir halvet mahalde ol kimse niyetine yaksa ateşi gibi yana ve yalı yaprak üzerine okusa, havlet yer de ateşe atsa haman (hemen) ol saatte divane ola. Ve dahî bir avret veya bir erkek, talii ve bahtı (kısmeti) bağlı olsa, bu duayı yanında getüre bahtı açıla, cümle murâdına nâil ola. Ve  dahî bu dua, kimin üzerinde bulunsa, cümle murâdı hâsıl ola. Biiznillâhi Teâlâ.

Kuduriyye Duası

Bismillâhirrahmânirrahîm. Allâhümme yâ Alibû yâ azîmü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ kadduru ente rabbi ve imike hasbi teni. Merabbü rabbi ve ni'mel hasbü hasbi, hensuru men teşâü ve inneke entel azîz-ür-rahîm. Yâ Kudduru yâ Kudduru ve es'elükel azameti fil' barekâti fil harekâti vessekanâti vekelimall vel firâdâti ve'l-hatarâti minneşşekün kâne vezzununî vel evhâmi veziizilti züzâlen ve şedîden, Yâ Kudduru yâ Kudduru yâ Kudduru ve iz yekûlül münâfikûne vellezîne fî gulû bihim meradun mâ vaedenellâhu ve resuluhû illâ gurûren, ya Kudduru yâ Kudduru yâ Kudduru veftah lenâ feinneke hayrul fâtihîn, vağfir lenâ feinneke hayrul gârirîn. Verhamnâ feinneke hayrur rahimîn. Sebbitnâ vensurnâ ve sehbir lehâ emri ve salıharelbahreyni limuduru yâ Kudduru yâ Kudduru ve sehhir lenâ küllün fil bahri hüve leke fil ardi ve's-semâi ve'l-mülki velmelekûti külli şey'in  bimâ kesebet bihakki kâf hâ yâ ayn sâd vensurnâ feinneke hayrun nâsirîn. Verzugnâ ve ente hayrur-râzikîn. Yâ Kudduru yâ Kudduru yâ Kudduru ve heklenâ rîhan tayyiben kemâ hiye fî imike venşur aleynâ min hazâini  rahmetike verhamnâ biha hamlil kerâmeti maasselâmeti vel âfiyeti fiddünyâ selâhireti. Yâ Kudduru yâ Kudduru yâ Kudduru. Allâhümme yessir lenâ umûrenâ maarrahati likulûbinâ ve âdinâ vesselâmeti ve kün lenâ hâceten fî seferinâ ve halîfete fî ehlinâ vetün âlâ vucûhi a'dâinâ vemsehu hüm kulûbun. Yâ Kudduru yâ Kudduru yâ Kudduru. Şehatil vucûhu li'l hayyil kayyûm. Ve kadsa ve sehharetil cibâlu vel hadîdi li Davûdinil vel cinni  vel insâi li Süleymâne ve sehhare tissekaleyni Muhammedinil Mustafa Sallallâhu aleyhi veselleme ya Kudbehe men hamle zulmen tesin min hâ mîm ayn sin kâf merecel bahreyni yeltekıyâni beynehümâ berzâhun lâ yebgiyanî hâ mîm, hâ mîm el'emru ve caennasru fealeynâ lâ yünsarûn. Yâ kadduru yâ Kadduru yâ Kadduru. Bismillâhirrahmânirrahîm. Hâ mîm tenzîlül kitâbi minallâhil azîzil alîm. Gâ-Firüzzenbi ve kabilitteybi şididil ikabi. Fein tevelelv fekul hasbiyallâhu lâ ilâhe illâ hüve tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azîm. Bismillâhirrahmânirrahîm. Yuhibbûnehum kehubillâh. Vellezîne âmenû eşeddû hubben lil'lâhi vevel yerallezîne zalemû iz yerev nel azâbe ennel kuvvete lillâhi cemâian. Ve ennallâhe şedîdül azâb. Ve sallallâhu alâ seyyidinâ Muhammedin ve âlihi ve ashâbihî.


--------------------
Degerli         Medyum Nehir   konuklari
Site üzerinden simdilik bize ulasacaginiz tek yol mail adresimizdir.Hakverirsiniz ki hocamiza her konuda çok yogun sorular yagmakta ve hocamiz ne yazikki tek tek herkese cevap verememektedir.Bu nedenle lütfen sorularinizi mail olarak bizlere bildirin.Hocamiz sizlere en kisa zamanda dönecektir.Bu durumdan dolayi siz sayin ziyaretçilerimizden özür dileriz pek yakin zamanda sizlere bize daha rahat ulaşabileceginiz bir irtibat telefonu vermek için çalişmalarimiz devam etmektedir..Lütfen hiç kimse hocamiza sorununu yazmaya çekinmesin.Unutmayinki MeDYuM NeHiR Hoca nin tek amaci siz zorda kalmis müslüman kardeşlerine yardim etmektir.Hocamiz kendisine ulaşan mail sirasina göre sizlere cevap vermeye çalismaktadir.Allaha emanet olun..Saygilarimizla

Gizlilik Sorumlulugu

Sevgili Kardeslerim;
Bizlerle paylasmis oldugunuz yada paylasacaginiz tüm konularin hassasiyetinin
son derece farkindayiz.Bu hassasiyetiniz ve bize olan güveniniz için hepinize ayri ayri tesekkür ederim.Biz bu bilinçle yola çiktik
ve aldigimiz bu sorumlulukla sizlere en iyiyi vermeye gücümüz yettigi ölçüde yardimci olmayi amaç edindik.Gizlilik politikasinda sizi temin ederimki en az sizin kadar sizler için bu konuda hassasiz..Kalbiniz lütfen rahat olsun

                  ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUNUZ

Sevgili dostlarim.Bana mail ile soracaginiz her türlü sorunuzda mümkünse 1 adette fotografinizi gönderiniz.Yildiznamesine baktigim insanlarin mümkün oldugunca resimlerini göndermeleri iyi olur.Resimleriniz konusunda rahat olun sadece yildiznamenize bakarken lazim oldugu için istiyorum , yoksada problem degil bunu tamamen size birakiyorum.Ama tercihim olmasi yönünde..

Bir kimse "Ben medyumum" diyorsa, bütün cinler alemini yolda, sokakta, evde, kisacasi her yerde görür. Yanlis fetva insani dinden çikarir. Yanlis insanlara, falda eger kisi mekan vede yer tarif edemiyorsa sakin o falcilara  sakin inanmayin. insanlari nifaka, ayriliga, huzursuzluga götüren, hiçbir seyi görmeyen, bilmeyen, tamamen tahmin, varsayimla ünlü bir medyum havasina giren, falci ve medyum oldugunu söyleyen ün sahibi bir çok insanlarla karsilastim.vede bildikleri yanildiklarina yetmiyor.
 
Yildizname-i  ye Bu ilim üzerinde 24 senedir verdigim emekler, hiç bir zaman bosa çikmadi. Bana ulasan kardeşlerimin her türlü baglilik, rizk, evlilik, ruhi bunalim, diger alemlere bagli çeşitli hastaliklariyla yakindan ilgilendim.

Evlenemeyen evlatlarimizin evlilik kismetlerinin açilmasi, büyü, nazar (Göz degmesi) ve en önemlisi evini terk eden, işi bozulan, aile huzurlari bozulan, çesitli huzursuzluk ve dertleri olan kardeslerimizin huzura kavusmasina vesile oldum.
 

Degerli Ziyaretçilerimizden bizleri arayanlarin büyük çogunlugu yapilan kötü büyülerden hatta Papaz büyülerinden dert yanmaktadirlar.. Bu sebepten dolayi bu konuda yazilmiş birçok Arapça eserleri inceleyerek büyü çözümü ile ilgili 'GiZLi SIRLARIN KESFi / PAPAZ BÜYÜSÜ VE KARABÜYÜYE SON' yapmis oldugum arastirmalar vede calismalarimla artik son veriyorum ALLAH in izni ile

MSN irtibat numaramız vede bize ulasacagınzı adresler

medyumnehir@windowslive.com  

17.10.2009 21:12:11
                               Oy : 0-Puan : 0

     

Forum son 5 K. & Benzer K.
Açan
Forum istatistikleri
Forumdaki 2 Kategoride 43 Forum var, Bu forumlara açılan 888 Konuya 2 Cevap yazıldı..
Üye :  Misafir : 2 Toplam : 2 Rekor :
Aktif Üyeler  Aktif üye yok..
Genel Sorumlu - Yönetici - Forum Yöneticisi - Editör - VIP Üye
İyiki Doğdunuz Nice yıllara.. » engineer , » qua_be , 

2005 2009© Copyright medyumnehir.com/medyumnehir.net Medyum,Yıldızname | Tarot | Fal Aşk ile Bağlama, Nazar, Vefk, Muska Medyum,Hoca)
Website motorumuz © 2007 AspSitem Medyumnehir.com/Medyumnehir.net
Bu sayfa: 4,07 saniyede yorumlandı.
 

web analytics  ToplistLink Ekle 2al.org link Sitesi, Faydalı Siteler. Site Ekle, Toplist