logo

Sitemize hoşgeldiniz.
Tarih: 02-21-2018
Saat: 03:58

Medyum Nehir Büyü Bozma Sabun Büyüsü Evlilik Büyüsü Kara Büyü Soğutma Büyüsü

bedava bakımi,bedava bakım yapan hoca,bedava bakım yapan medyum,bedava fal bakan medyum,bedava hoca
Site Map Contacts anasayfa


Üye Panelİ

Anket

  • Sitem Nasıl

   View Results

   Yükleniyor ... Yükleniyor ...
 • Vefk

  reklam

  Sayaç ve Dost Sİteler

  En güncel Medyum
  Sitelerinizi en iyi Medyum
  

  KATEGORİLER

  Medyum Nehir
  Papaz Büyüsü,Papaz Büyüsü Çeşitleri,Büyü Bozma,Kısmet Kapama Büyüsü,Birleştirme Büyüsü,SabunBüyüsü,Evlilik Büyüsü,Kara Büyü,Soğutma Büyüsü,Gideni Geri Getirme Büyüsü,Canbar büyüsü,İki Kişiyi Bağlama Büyüsü,Aşk Büyüleri,Kaşık Büyüsü,Göz Bağlama Büyüsü,Kısmet Açma Büyüsü,Kendine Bağlama Büyüsü,Aşk Vekfi

  POPÜler YAZILAR

  SON YORUMLAR

  ARŞİVLER

  Home » Büyü belirtileri » Büyü belirtileri

  Büyü belirtileri

  Büyü belirtileri Nedir Büyü belirtileri

  Büyü belirtileri nelerdir, sorusunu siz değerli okurlarımız  için sorduk. Eski el yazması eserlerin de yardımı ile  büyü belirtilerinin neler olduğunu detaylı bir çalışmayla tespit ettik.

  Yaptığımız tarama neticesinde 43 adet büyü belirtisinin literatürde geçtiğine tanıklık ettik. Ancak bu belirtilerin çoğu ancak alanında uzman kişilerin yorumlayabileceği düzeydedir. Çünkü belirtilerin büyük bir kısmı oldukça karmaşık ve sembolik temellere dayanmaktadır.

  Bu nedenle biz bu maddeler içinde gündelik hayatta kolayca tespit edilebilen 7 adet büyü belirtisi seçtik. Bunların bilinmesi halinde konuyla ilgili biraz bilgisi olan herkes büyünün yapılıp yapılmadığını kolayca tespit edebilir.

  Konuya merak duyan arkadaşlar belirtilen bu eserlere bizzat kendileri de bakabilir. Fakat eserlerde kullanılan alfabenin Arap alfabesi dilin de Osmanlıca olduğu unutulmamalıdır.

  Sevgili okurlarımızın merakını daha fazla arttırmadan maddelerimize geçelim. İşte en kolay tespit edilebilen 7 adet büyü belirtisi:

  Büyü belirtileri Nedir

  Büyü belirtileri içinde en kolay tespit edileni: kekemelik

  Kendisine büyü yapılan kişi çok sık dil sürçmeleri yapmaktadır. Daha önce hiç yaşanmadığı halde kişi kekemelik sorunu yaşamaktadır. Dil, düşünceleri ifade etmekte yetersiz kalmaktadır. Nice hatip vardır ki kendilerine büyü yapıldıktan sonra bu yeteneklerini kaybetmişlerdir. Hatta bazıları büyü sonradan bozdurulduğu halde özgüvenlerini kaybettikleri için bir daha topluluk önüne çıkmamışlardır.

  Dışarıdan birisi kişinin konuşma  düzenine bakıp büyüye maruz kalıp kalmadığını tespit edebilir. Eğer kişi önyargısız ise kendisi de kendisini gözlemleyip büyünün yapılıp yapılmadığı kanaatine varabilir.

  Uyku düzenindeki ciddi değişimler büyü belirtisidir

  Kendisine büyü yapılmış kişilerde çok yoğun bir uyuma isteği oluşmaktadır. Uykuya bir türlü doyamama, sabahları uyanamama ve çok derin uyku hali büyü belirtisidir.

  Kendisine büyü yapılan kişi genellikle rüya görmediğini ifade etmektedir. Haftalarca ya da aylarca rüya görmemek ve daimi uyku isteği büyü yapıldığına işaret olabilir.

  Evcil hayvanların acayip halleri büyü belirtilerinden biridir

  Kendisine büyü yapılmış bir şahsı hayvanlar çok hızlı fark etmektedir. Hayvanların algı eşikleri insanlara göre oldukça farklı düzeylerdedir. Bu nedenle enerjiye dayanan büyü türlerini kedi, köpek  ve kuş gibi hayvanlar hemen fark etmektedir.

  Evcil hayvanların anlamsız yere huzursuz olmaları veya birdenbire saldırganlaşmaları büyü yapılmış olmasına yorumlanmaktadır.

  Ayrıca hayvanlar büyülenmiş bir kişinin elinden verilen yemleri yememektedir. Çok basit bir uygulama ile ev hayvanları beslenip büyünün olup olmadığı tespit edilebilir.

  Kayıp eşyalar büyü belirtisidir

  Bir evde göz önündeki eşyalar kayboluyor ve bir türlü bulunamıyorsa o yerin büyülenmiş olma ihtimali vardır. Büyü yapılmış mekanlarda orta yerde duran bir eşya dakikalarca arandığı halde bulunamaz.

  Bazen dalgınlıktan ya da başka sebeplerle bu durum yaşanabilir. Her kayıp eşya büyü belirtisi değildir elbette. Ancak bunun sıkça tekrarlanmasında ciddi bir gözlem ile durumu denetlemek gerekmektedir.

  Büyü neticesinde en sık kaybolan eşya alyans denilen evlilik yüzüğüdür. Evli çiftlerin en fazla kıymet verip koruduğu alyansın kaybolma sebebi çoğu zaman soğutma büyüsünün yapılmış olmasıdır.

  Adını bile unutan kişiler

  Kendisine büyü yapılan kişiler normal insanlardan daha dalgın olmaktadır. Sık sık hayal alemine dalarlar. Ayrıca büyük bir unutkanlık sorunu ile mücadele etmek zorunda kalırlar. Çünkü büyü hafızanın düşmanıdır.

  Yüzyıllardır büyünün her şeyden önce kişinin beyin yapısını etkilediği bilinmektedir. Orta Çağda büyü bozma uygulamalarının bir kısmında alın üzerine İncil’den cümleler yazılmasının sebebi budur.

  El yazısı ile yazı yazamama büyü belirtilerinden biridir

  Büyünün en ciddi belirtilerinden birisi de parmak kaslarını zayıflatması ve kişinin el becerilerini köreltmesidir. Sakarlık, büyüye maruz kalmanın ciddi bir göstergesi olarak kabul edilmektedir.

  Bir kişinin büyülenip büyülenmediğini tespit etmek için kişiye el yazısı ile yazı yazdırılmaktadır. Büyüye maruz kalan kişi el yazısı ile yazı yazarken normalden çok zorlanmaktadır. Sanki soğuk bir ortamda parmakları çok üşüdüğü için yazı yazamıyormuş gibi hissetmektedir. Eğer daha önceleri seri ve düzgün yazı yazan biri sonradan yazarken çok zorlanıyorsa ve yazısı normalden çok çirkin olmuşsa büyü yapılmış olma ihtimali yüksektir.

  Vesvese ya da modern adı ile stres de büyü belirtisi olabilir

  Günümüzün hastalığı demek olan stres için eski kuşaklar vesvese tabirini kullanmaktaydı. Yani stres hiç de öyle modern yaşamla ortaya çıkmış bir sorun değildir. Yüzyıllarca önce de bu rahatsızlık için farklı isimler kullanılsa da sorun hep vardı.

  Vesvese veya stres bazı yorumcular tarafından büyü belirtisi olarak tespit edilmiştir. Ciddi bir sorun yokken her konuda strese girip mutsuz olmak, çok aceleci davranmak, bir türlü tatmin olamamak ve özgüven eksikliği de büyülenmiş olmanın belirtilerinden sayılmaktadır.

  Yalnız kalamama da büyüye işaret edebilmektedir. Büyüye maruz kalan kişilerin tek başlarına asla bir odada kalamadıkları ve en kalabalık ortamlarda dahi sıkıldıkları da yine gözlemler sonucu ortaya çıkan gerçeklerdir.

  A WordPress Commenter

  17 Kasım 2017 - 11:52:56

  Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

  YORUM YAP

  İsim:
  Email:
  Site:
  Yorum: